O NÁS | Kamenictví České Budějovice

O nás

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží výrobků ze žuly a mramoru. Jsme rodinná firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru kamenictví. Naší činnost realizujeme zejména v oblasti jižních Čech, ale i celé České republiky a Horního Rakouska. Hlavní sjednávací kancelář najdete v Českých Budějovicých na Lidické 89.

Mamé k dispozici největší výstavní prostor postavených pomníků v Českých Budějovicích na Pražské třídě na rohovém pozemku naproti Budvaru. Zde můžete získat inspiraci, jak by mohl hotový pomník vypadat.

Mezi naše hlavní činnosti patří výroba, prodej a montáže žulových pomníků, parapetů, kuchyňský desek, grilovacích desek i s rošty, krbových říms a kamenných doplňků.

Propojujeme poctivé řemeslo s využitím nejmodernějších technologií, a to jak v oblasti výroby, tak zákaznického servisu. Právě zákaznicky orientovaný přístup je naší prioritou. Od prvního kontaktu Vám nasloucháme a snažíme se přesně vystihnout Vaše přání tak, aby výsledný produkt byl přesně podle Vašich představ. Dáme nahlédnout do rozsáhlých katalogů, kde si vyberete všechny potřebné komponenty, nebo vyrobíme produkt přesně na míru.

Na těchto webových stránkách najdete v sekci "jak vybrat" průvodce při výběru nového pomníku. 

V naší nabídce najdete desítky materiálů v nejvyšší kvalitě ať už z českých lomů nebo jiných koutů světa.

Zpracujeme Vám grafické návrhy a 3D vizualizace, jejichž poskytnutí zdarma je samozřejmostí, stejně jako vytvoření nezávazné cenové nabídky.

Uvědomujeme si, že většina výrobků z přírodního kamene má hlubší význam a kulturu, a tak také všichni naši zaměstnanci ke své práci přistupují. Vždyť kvalitně odvedená kamenická práce, to je „Krása, která nestárne“.

 

© Copyright Kamenictví Lavička