O NÁS | Kamenictví České Budějovice

O nás

Zabýváme se výrobou, prodejem a montáží výrobků ze žuly a mramoru. Jsme přímí dovozci. Naší činnost realizujeme zejména v oblasti jižních Čech, ale i celé České republiky a Horního Rakouska. Hlavní sjednávací kancelář najdete v Českých Budějovicích, vchod je z Lidické třídy, adresa Šumavská 550/9.

Mamé k dispozici největší výstavní prostor materiálů v Českých Budějovicích na Pražské třídě na rohovém pozemku naproti Budvaru. Vždy držíme 100-200 pomníků skladem, stejně jako desky pro stavební prvky na zakázku.

Mezi naše hlavní činnosti patří výroba, prodej a montáže žulových pomníků, parapetů, kuchyňský desek, grilovacích desek i s rošty, krbových říms, schodů, soků a kamenných doplňků.

Jsme rodinná firma s dlouholetými zkušenostmi v oboru kamenictví. Propojujeme poctivé řemeslo s využitím nejmodernějších technologií, a to jak v oblasti výroby, tak zákaznického servisu. Právě zákaznicky orientovaný přístup je naší prioritou. Od prvního kontaktu Vám nasloucháme a snažíme se přesně vystihnout Vaše přání tak, aby výsledný produkt byl přesně podle Vašich představ. Dáme nahlédnout do rozsáhlých katalogů, kde si vyberete všechny potřebné komponenty, nebo vyrobíme produkt přesně na míru.

Na těchto webových stránkách najdete v sekci "jak vybrat" průvodce při výběru nového pomníku. 

V naší nabídce najdete desítky materiálů v nejvyšší kvalitě z českých i zahraničních lomů.

Zpracujeme Vám grafické návrhy a 3D vizualizace, jejichž poskytnutí zdarma je samozřejmostí, stejně jako vytvoření nezávazné cenové nabídky.

Uvědomujeme si, že většina výrobků z přírodního kamene má hlubší význam a kulturu, a tak také všichni naši zaměstnanci ke své práci přistupují. Vždyť kvalitně odvedená kamenická práce, to je „Krása, která nestárne“.

 

© Copyright Kamenictví Lavička